Винищувачі F-16 можуть не допомогти Україні перемогти: Жданов назвав причини і насторожив заявою

Американські винищувачі F-16 могли б істотно вплинути на хід бойових дій в Україні, але за відсутності необхідного озброєння у сухопутних військ їхня поява зіграє роль тільки для оборонної стратегії. "Літаки без танків перемогти нам не допоможуть", - заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

На його думку, якщо найближчим часом на Заході не почнуть нарощувати темпи і обсяги військової допомоги Україні, то не виключено, що збережеться небезпечна тенденція втрати територій. Він упевнений, що дефіцит техніки у ЗСУ обумовлений не фізичною неспроможністю партнерів передати її, а відсутністю політичної волі.

"У США на складах стоять 4 тисячі танків Abrams. Що заважає президенту без всяких фінансувань і зміни законів дати розпорядження Про передачу їх Україні? Відповідні механізми існують", - заявив Жданов.

Труднощі з озброєнням виникають і у Росії. Як зазначив експерт, в РФ спостерігається стагнація військово-промислового комплексу, а в найближчі місяці фахівці очікують початок рецесії.

"Вони вже зараз відновлюють танки Т-55 і все йде до того, що ми побачимо на полі бою Т-34. Спостерігається тенденція до зниження якості, погіршення тактико-технічних характеристик техніки і озброєння", - сказав Жданов.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...