
Бійці Національної Гвардії України знищили рідкісну військову техніку російських окупантів. Йдеться про інженерну систему дистанційного мінування "Земледелие", повідомляють Патріоти України.
Як розповідають у НГУ, знищили ворожу техніку скинутим з дрона боєприпасом. Так само було розбито російський ЗРК "Тор-М1". Під час виконання завдань також було знищено ворожий БМ-21 "Град" та дві 2С1 "Гвоздика".
Експерти Defense Express наголошують, що це перший задокументований випадок ліквідації ворожої системи "Земледелие" на війні. Відомо, що за допомогою цієї системи противник закидав мінами Харківщину у березні 2022 року. Крім того, у грудні цю систему використовували на Запорізькому напрямку.
Російська ІСДМ "Земледелие" є відносно новою системою, оскільки її попередні випробування були завершені у 2022 році. Того ж року її публічно продемонстрували. Ця система призначена для створення мінних полів на відстані від 5 до 15 км шляхом відстрілювання реактивних 122-мм снарядів.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....