
Сьогодні, 10 травня, відбувся перший півфінал наймасштабнішого пісенного конкурсу Євробачення 2022. Цього року Україну представляла група Kalush Orchestra з піснею Stefania, яку соліст Олег Псюк присвятив своїй мамі і всім жінкам, які вберігають своїх дітей від жахів війни, повідомляють Патріоти України.
Учасники виступили в першому півфіналі Євробачення під шостим номером. Вони вийшли на сцену в національних костюмах. Цікаво, що соліст Kalush Orchestra залишив незмінними тільки два елементи в своєму образі - жилетку і рожеву панаму.
Так, на головній сцені Євробачення представники України виконали свій хіт Stefania, який став мегапопулярним з початку війни в нашій країні. Варто зазначити і те, що вся Європа сьогодні солідарна з Україною і підтримує нас в цей непростий час.
Виступ Kalush Orchestra став справжнім відкриттям цього року. Хлопці не просто запалили на сцені, вони підірвали зал і змусили всіх без винятку аплодувати.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...