У відповідь на заяву влади Туреччини про початок першої фази по деокупації Криму один з колишніх ватажків "ДНР" офіцер ГРУ Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що ситуація для Росії виглядає вкрай погано, передають Патріоти України.
Напередодні турецьке МЗС із допомогою глави відомства Мевлюта Чавушоглу зробило заяву про те, що Анкара провела з Києвом переговори і починає активну фазу дій по деокупації Кримського півострова. У відповідь Стрєлков заявив, що для Росії "справа погана". Він зазначив, що підтверджується його власний прогноз по початку співпраці України і Туреччини по звільненню Криму. Гіркін підкреслив, що на даному етапі розвитку російська армія вразлива як ніколи, а внаслідок цілої низки помилок Путіна РФ загрузла в капканах на Кавказі і Близькому Сході.
"Если это не фейк (или ошибка в точном переводе), то... дело дрянь. Впрочем, в любом случае, именно этого я ожидал и ожидаю в будущем. Стараниями Нашего Уникального Стратегического Преимущества, залезши "по самые гланды" в капканы в Сирии и Карабахе (не считая Ливии и прочих "африканских экзотических стран"), ВС РФ уязвимы, как никогда ранее", - заявив він.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...