"Иные трансгендеры краше этой биологической женщины": Маша Лаврова зробила заяву про "головну проблему" Росії і стала посміховиськом

Представниця МЗС РФ Марія Захарова, коментуючи ситуацію з трансгендерами в спорті, заявила, що ця проблема "набагато ширша і глибша". На думку дипломатки, присутність людей, які змінили стать, призведе до того, що види спорту "мутують до невпізнанності" і стануть живильним середовищем для "культивування очевидної аморальності", передають Патріоти України.

"Але проблема ще ширша. Не тільки спорт зазнає такого тиску та штучної трансформації, але й інші сфери життя", – сказала Захарова.

Захарова впевнена, що все, що зараз відбувається у світовому спорті, є збоченням олімпійських принципів, збоченням права, що регулює світовий спорт, насадженням політичної кон'юнктури зарядженості.

"Що робити? Відстоювати у федераціях, у міжнародному олімпійському русі всі ті постулати, які вироблялися десятиліттями. Відстоювати всім і чиновникам, і громадським діячам, і спортсменам", – заявила пропагандистка в ефірі "Матч ТВ".

Такі слова Захарова викликали бурхливу реакцію у російських уболівальників. Фанати стебуться, що уряд Росії знайшов "головну проблему" в країні.

"Боротьбою з ЛГБТ (з вітряками) відволікають увагу від інших більш серйозних проблем. Типу ми на стороні добра. Де гідні пенсії та зарплати? Де гідний рівень життя? Не, не чули, не до вас, у нас на порядку денному ЛГБТ на першому місці. Пускають пил в очі коротше задля згуртування народу навколо хибних цілей", – пишуть користувачі.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...