"Иные трансгендеры краше этой биологической женщины": Маша Лаврова зробила заяву про "головну проблему" Росії і стала посміховиськом

Представниця МЗС РФ Марія Захарова, коментуючи ситуацію з трансгендерами в спорті, заявила, що ця проблема "набагато ширша і глибша". На думку дипломатки, присутність людей, які змінили стать, призведе до того, що види спорту "мутують до невпізнанності" і стануть живильним середовищем для "культивування очевидної аморальності", передають Патріоти України.

"Але проблема ще ширша. Не тільки спорт зазнає такого тиску та штучної трансформації, але й інші сфери життя", – сказала Захарова.

Захарова впевнена, що все, що зараз відбувається у світовому спорті, є збоченням олімпійських принципів, збоченням права, що регулює світовий спорт, насадженням політичної кон'юнктури зарядженості.

"Що робити? Відстоювати у федераціях, у міжнародному олімпійському русі всі ті постулати, які вироблялися десятиліттями. Відстоювати всім і чиновникам, і громадським діячам, і спортсменам", – заявила пропагандистка в ефірі "Матч ТВ".

Такі слова Захарова викликали бурхливу реакцію у російських уболівальників. Фанати стебуться, що уряд Росії знайшов "головну проблему" в країні.

"Боротьбою з ЛГБТ (з вітряками) відволікають увагу від інших більш серйозних проблем. Типу ми на стороні добра. Де гідні пенсії та зарплати? Де гідний рівень життя? Не, не чули, не до вас, у нас на порядку денному ЛГБТ на першому місці. Пускають пил в очі коротше задля згуртування народу навколо хибних цілей", – пишуть користувачі.

Командування РДК заявило, що губернатор не прийшов на призначену зустріч, щоб поспілкуватись та забрати полонених та похвалив за "конструктив" пригожина

понеділок, 5 червень 2023, 6:24

Повстанці продовжують розхитувати легітимність путінської вертикалі влади, підриваючи авторитет його ставленика і піднімаючи вплив суперника. Командир Російського Добровольчого Корпусу Денис Нікітін заявив, що губернатор Бєлгородської області В'ячеслав...

"Деяким нафтобазам Росії вже давно несолодко": У CNN оцінили, чи могла Україна атакувати дронами Москву

понеділок, 5 червень 2023, 6:21

В Україні відбувається "революція" у сфері виробництва дронів дальнього радіусу дії, а Москву атакують невідомі дрони. Але Київ офіційно відмовляється брати на себе відповідальність за атаки в глибині РФ. Про це пише CNN у статті, присвяченій українськ...