"Величезна хмара радіації накрила всю центральну Росію, включно з Москвою, а також Казахстан і центральноазіатські країни. За останні кілька днів область поширення радіації розкинулася від України на заході до Китаю на сході. На півдні вона дотяглася аж до Аравійського моря та Індійського океану", - пише 22 серпня 2019 року у своїй статті Іван Яковина, передають Патріоти України, та продовжує:
Найскладніший момент — це плавний перехід від ракетного до атомного двигуна. Цього разу знову не вийшло. Ракета пролетіла деяку відстань і впала в море.
З дна її дістали і привезли на полігон і почали розбирати, щоб подивитися, що там пішло не так. Роботу проводили інженери-атомники з ядерного центру в місті Саров. Проблема, мабуть, була в тому, що весь цей час реактор працював, але не охолоджувався.
Що сталося на полігоні
Коли ракету почали відкривати, вона розплавилася і вибухнула. Всі, хто був поруч, загинули на місці. Радіація їх просто спалила заживо. Десятки людей отримали серйозні дози опромінення. У повітря піднялася величезна хмара радіоактивних частинок.
Але російська влада в кращих радянських традиціях мовчала. Підозри в тому, що відбувається щось дуже серйозне, почали з’являтися майже відразу. У Москві всі телепрограми раптово перервали дуже дивним повідомленням про небезпеку від МНС.
Що це було, ніхто не зрозумів. Або ж тільки дуже обрані. Всі інші зрозуміли одне: ніякого сильного вітру не було! Тому народ, звісно, збентежився, а хтось навіть злякався. І, мабуть, не дарма.
Про підозрілі заяви влади після вибуху
У найближчому з полігоном великому місті Сєвєродвінську радіаційний фон швидко підскочив у 15 разів. В інших містах поблизу — приблизно та ж історія. Люди почали по-справжньому хвилюватися. Влада спочатку мовчала як партизан.
Але потім сталася ще одне дуже підозріла подія: у Росії одна за одною почали відключатися станції стеження за радіацією. Ці станції спеціально встановлені по всьому світу, щоб фіксувати, а чи не випробовує хтось таємно атомну зброю? Ці станції відстежують склад атмосфери і вишукують у ній найслабші сліди радіаційного зараження.
Устаткування там — тільки останнє і найкраще. Навіть одна станція зламатися не може, дві — це просто нереально. У Росії одна за одною припинили працювати відразу чотири станції.
У Кремлі сказали, що там «зв'язок вимкнувся», але це навіть відмовкою назвати важко — це просто маячня. Президент Володимир Путін, прем'єр Дмитро Медведєв і секретар Ради Безпеки Микола Патрушев 16 серпня виїхали з Москви в Анапу і Сочі. Потім Путін і зовсім полетів до Парижа.
«Ніякої загрози там немає. І ніякого підвищення фону там теж не існує. Туди були направлені експерти, зокрема незалежні, які контролюють зараз ситуацію», — переконував російський президент. Всім тут уже стало зрозуміло, що Кремль приховує щось дуже і дуже недобре. Тільки-но Путін каже, що ніякої загрози немає, відразу ж треба насторожитися.
Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков — людина відома в Росії тим, що бреше абсолютно завжди. Навіть якщо його запитати, котра година, він збреше. Так от, коли у нього запитали, чому вимикаються станції стеження за радіацією, він сказав, що не знає.
Коли у нього запитали, що відбувається на півночі Росії, де вибухнула ракета, він оголосив, що влада прагне виключити загрозу здоров’ю населення. Ну, а карту, на якій показано поширення радіації, він назвав абсурдною, хоча її виготовляли найкращі фахівці світу в цій галузі.
Яка ситуація насправді
Якщо перекласти брехню Пєскова на мову правди, вийде ось що:
— станції стеження за радіацією вони самі вимикають, тому що не хочуть публікації даних;
— влада не може нічого зробити, щоб виключити загрозу здоров’ю населення;
— карта, на якій показано поширення радіації, досить точна. Все саме так і є.
Загалом, ситуація навіть гірша, ніж багато хто думав. Божевільне бажання Володимира Путіна створити новий засіб знищення мільйонів людей призвело до вибуху міні-Чорнобиля і поширення радіації територією майже всієї Росії, включно з Москвою.
Оскільки даних зі станцій спостереження немає, то ні росіяни, ні іноземці не знають, скільки, якої і де саме радіації навалило. Зрозумілим є одне: хвиля її йшла дуже широким фронтом. Ну, а всю правду влада приховує і повідомляти не збирається.
У цих умовах вже з’явилася непідтверджена теорія, яка свідчить, що паливом для ракетного реактора був Плутоній-239. Це дуже злісний радіоактивний елемент. Забруднення ним дуже складно виявити, але шкода здоров’ю від нього просто жахлива.
Якщо Путін дійсно розпорошив над Росією і Казахстаном саме Плутоній-239, то скоро там народ просто почне вимирати. Власне, відключені станції і могли б показати, чим президент РФ труїть своїх підданих цього разу. Але він ці станції завбачливо відключив.
Найнеприємніше в цій історії те, що невдалі випробування Путіна не зупинять. Він продовжить спроби побудувати атомну ракету. Скільки їх ще впаде і вибухне в процесі, ми не знаємо. Цього разу світу пощастило: радіація, здебільшого, залишилася в Росії і країнах, що її підтримують. Але наступного разу вітер може подути на Європу або на Америку.
Заходу варто задуматися, чи потрібно йому терпіти російського правителя, який без будь-якої ядерної війни готовий отруїти плутонієм половину світу? Можливо, вирішити це питання міг би якийсь герой?
До речі, за натовською класифікацією «Буревісник», що вибухнув, називається Skyfall — як недавній фільм з агентом 007 Джеймсом Бондом".
Уранці 21 листопада країна-терорист Росія вперше застосувала у війні проти України міжконтинентальну балістичну ракету. Станом початку 2024 року в РФ було на озброєнні 521 одиниця МБР наземного і морського базування. Примітно, що для накопичення такого...
Цієї зими в Білорусі знову можуть спалахнути протести у зв'язку з новими президентськими виборами. Якщо це станеться, влада відключить інтернет у країні. Про це заявив самопроголошений "президент" Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі зі студентами,...