З архіву ПУ. Чергова поразка Кремля: Російська авіація зазнає масштабного провалу

У Росії в першому кварталі 2019 року різко впали показники випуску літальних апаратів.

Іл-112В

Уточнюється, що падіння виробництва літаків, вертольотів, безпілотників, ракет склало 42,3% по відношенню до того ж періоду минулого року, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Якщо вивчити динаміку галузі за період з 2014 року по 2017 рік, то побачимо, що в цей період відбувалося зростання. Ось його цифрові показники: 2014 – 9%, 2015 – 19,6%, 2016 – 9,8% 2017 – 8,9%. І це при тому, загальне зростання всієї російської промисловості знаходилося в межах від 1,5% до 2,9%. тобто авіаційно-ракетна промисловість була перегріта. Такі періоди бурхливого розвитку незмінно завершуються спадом", – йдеться в матеріалі.

Уточнюється, що спад вийшов дуже різким. Його навіть можна назвати обваленням. Що примітно, в російському уряді запевняють, що це нормально для військової складової, ще й заплановано, тому що обсяги державного оборонного замовлення знизилися.

"Доводиться визнати, що зниження темпів виробництва в авіаційній промисловості відбувається не від того, що все добре, і що можна тепер злегка віддихатися після напруженої роботи. А від того, що погано", – підсумували в статті.

Су-30СМ


З архіву ПУ. "Скоро побачите": Нардеп Рабинович анонсував реванш проросійських сил в Україні

четвер, 13 травень 2021, 4:00

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович заявив, що його політична сила впевнено йде до перемоги в Україні та на майбутніх виборах покаже "результат". В ефірі російського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим", де Вадим Раб...

З архіву ПУ. "Гордон запросив Няшу Поклонську, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 13 травень 2021, 1:00

Однак усе може бути не так просто, як здається на перший погляд... "Інтерв'ю Гордона з Няшею Поклонською насправді дуже дивно виглядало: якщо оцінювати запитання, то Гордон запросив Няшу, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - пише політтехнолог...