З архіву ПУ. Чергова поразка Кремля: Російська авіація зазнає масштабного провалу

У Росії в першому кварталі 2019 року різко впали показники випуску літальних апаратів.

Іл-112В

Уточнюється, що падіння виробництва літаків, вертольотів, безпілотників, ракет склало 42,3% по відношенню до того ж періоду минулого року, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Якщо вивчити динаміку галузі за період з 2014 року по 2017 рік, то побачимо, що в цей період відбувалося зростання. Ось його цифрові показники: 2014 – 9%, 2015 – 19,6%, 2016 – 9,8% 2017 – 8,9%. І це при тому, загальне зростання всієї російської промисловості знаходилося в межах від 1,5% до 2,9%. тобто авіаційно-ракетна промисловість була перегріта. Такі періоди бурхливого розвитку незмінно завершуються спадом", – йдеться в матеріалі.

Уточнюється, що спад вийшов дуже різким. Його навіть можна назвати обваленням. Що примітно, в російському уряді запевняють, що це нормально для військової складової, ще й заплановано, тому що обсяги державного оборонного замовлення знизилися.

"Доводиться визнати, що зниження темпів виробництва в авіаційній промисловості відбувається не від того, що все добре, і що можна тепер злегка віддихатися після напруженої роботи. А від того, що погано", – підсумували в статті.

Су-30СМ


"Де твоя тачка, чувак?": Хто з нардепів оновив автопарк за час пандемії (відео)

четвер, 4 березень 2021, 23:00

Щонайменше півтора десятки народних депутатів оновили свої автопарки за останній рік. Щонайменше 1,5 десятки народних депутатів оновили свої автопарки за останній рік. Серед нових депутатських авто – Mercedes, Land Cruiser і навіть коштовний Rolls-Royс...

У Харкові депутат "Європейської солідарності" відмовився виступати державною мовою: Однопартійці готують сувору кару

четвер, 4 березень 2021, 22:46

У Харкові депутат обласної ради від "Європейської солідарності" Олександр Дорошенко під час позачергової сесії 4 березня відмовився перейти на державну мову і виступав російською. Про це передали на Facebook-сторінці "Європейська Солідарність - Харківщ...