З архіву ПУ. "Камни с неба не помогают": У мережі порівняли пляжі окупованого Криму та Азовського моря (відео)

Незважаючи на те, що в червні окупаційна адміністрація Криму пообіцяла зняти карантинні обмеження, на ділі цього так і не сталося.

Влітку 2020 року пляжі і морські курорти Криму знову не зможуть прийняти у себе відпочиваючих не тільки з усіх кінців "великої і могутньої" Росії, але і з тієї ж України та деяких інших держав. Причиною цьому служать жорсткі обмежувальні заходи, введені "владою" окупованого півострова, офіційно це робилося з метою боротьби з коронавірусом, передають Патріоти України.

Ще в травні т.зв. "Глава Республіки Крим" Сергій Аксьонов зізнався у провалі курортного сезону-2020: його слова цитували журналісти проекту "Крим.Реаліі". За словами чиновника-коллаборанта, якщо ситуація на півострові буде стабільною, тоді буде можливий "внутрішній туризм". І навіть незважаючи на те, що в червні окупаційна адміністрація Криму пообіцяла зняти карантинні обмеження, на ділі цього так і не сталося. У липні очікувалося відкриття кримських готелів, а також 400 пляжів для купання. Але що насправді відбувається на кримських пляжах, красномовно говорять скріншоти з камер відеоспостереження, зняті в різних приморських містах півострова. На верхній фотографії зліва можна побачити дату 18 липня 2020 року: видно, що пляжі порожні і на них немає величезного числа відпочиваючих.

У той же час на Чорноморському та Азовському узбережжі України, а саме в Донецькій, Миколаївській, Одеській, Запорізькій областях, картина виглядає зовсім по-іншому: пляжі в цих місцях переповнені відпочивальниками, люди не дотримуються правил карантину та спокійно себе почувають, незважаючи на коронавірус.

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі.

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...