З архіву ПУ. Коаліція Асада стрімко втрачає бойову авіацію: Турецька армія збила третю російську "Сушку" за день і четвертий літак за добу

Крапку в правлінні Асада, а заодно в російських амбіціях на Близькому Сході цілком може поставити саме Туреччина.​

В Ідлібі збитий вже третій військовий бомбардувальник Су-24, інформують Патріоти України 1 березня 2020 року із посиланням на турецькі ЗМІ.

Такі дії турецькі військові зробили у відповідь на знищення сирійцями їх безпілотних літальних апаратів. Режим Асада несе колосальні втрати, та ще й з величезною швидкістю. Якщо порівняти втрати турецької армії і сирійських урядових військ в частині військової техніки, то турки втратили за останніми даними шість безпілотників, а сирійці (фактично - воює в Сирії російський військовий контингент) - три літаки-бомбардувальники. Тобто, втрати сирійців і росіян куди значніше втрат армії Туреччини. І ситуація така, що така тенденція буде зберігатися.

На користь тези про безперечну турецьку військову перевагу говорить і те, що на території Сирії турецькі авіація і артилерія знищили два стратегічно важливих військових аеродроми: Кувейрас і Нейраб, розташовані в провінції Алеппо. При збереженні такої динаміки в зоні військових дій урядові війська режиму Башара Асада дуже скоро втратять боєздатність і не зможуть навіть контролювати території, "звільнені" правлячим сирійським режимом. Адже на цих територіях час від часу спалахують бунти. І крапку в правлінні Асада, а заодно в російських амбіціях на Близькому Сході цілком може поставити саме Туреччина.

Нагадаємо, що вдень стало відомо про збитий турками поблизу міста Саракіба літак асадитів. Пізніше з'явилась інформація про два збитих російських бомбардувальника.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...