З архіву ПУ. "Мені пофіг, з ким буде перемир'я": Зеленський у Золотому посперечався з українськими воїнами (відео)

За словами президента, наразі головне для держави – повернути території і припинити війну.

Президент Володимир Зеленський на Донбасі посперечався з добровольцями, котрі тримають пост у Золотому, на випадок відоду ЗСУ, та заявив, що йому все одно з ким підписуватиме перемир'я. За словами Зеленського, наразі головне для держави – повернути території і припинити війну, в якій гинуть люди. Про це президент сказав добровольцям у Золотому, які виступають проти розведення військ біля селища, відповідне відео опублікував телеграм-канал "Останній блок-пост #Ні_Капітуляціїї", передають Патріоти України 26 жовтня 2019 року.

Військові зазначили, що ті хто намагаються вкласти перемир'я з Росією, зазвичай отримують ще більші проблеми. Один із бійців навів приклад з історіїї країн, які йшли на компроміс з РФ, і через це зазнавали величезних втрат. Також військові наголосили, Україна підписуватиме перемир'я не з окупаційними "Л/ДНР", а з Росією.

"Та мені пофіг з ким воно (перемир'я, – ред.) буде. Нам з вами пофіг. Нам треба території повернути та припинити вбивства", – відповів Зеленський.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...