З архіву ПУ. "На жаль… Президент почувається добре", або Юля в турборежимі: Мендель втрапила у скандал через короновірусні справи Зеленського

Мендель відреагувала на зауваження і вступила у дискусію з дописувачами

Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель у листопаді 2020 року потрапила в черговий конфуз. Помічниця глави держави знов виявила неуважність до своїх професійних обов'язків, зазначають Патріоти України. Наразі йдеться про тяп-ляп пост у facebook щодо коронавірусної хвороби президента, який виглядав так: «На жаль… Президент почувається добре. Ми повідомлятимемо про стан його здоров‘я».

Коли в коментарях користувачі соцмережі почали робити зауваження пані Мендель, вона переписала свій пост, додавши до нього кілька речень, які роз’яснили суть повідомлення: «На жаль, маємо новину про позитивний тест... Втім, президент почувається добре. Ми повідомлятимемо про стан його здоров‘я».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський захворів на коронавірус. Оточення Зеленського, зокрема керівний апарат Офісу президента терміново почали перевіряти на Covid-19.

Зазначимо, що Юлія Мендель часто потрапляє в різні конфузи. Пресслужба Офісу президента плутала, зокрема, Латвію та Литву. А Волинську область називала Луцькою.

Торік Мендель відзначилась дивною поведінкою. Під час інтерв'ю вона дивно махала руками, чим псувала журналістам відеоряд.

Раніше Мендель напала на журналіста, який хотів поставити запитання Зеленському. У мережі з'явилося повне відео інциденту з Мендель, яка відштовхнула журналіста Сергія Андрушка.

"Ми не зобов'язані враховувати думки сусіда": Болгарія та Румунія "поставили на місце" Кремль після вимог щодо НАТО

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:44

Глава болгарського уряду Кирило Петков нагадав Кремлю про право його країни приймати рішення про питання безпеки та співпрацю з партнерами по Альянсу без урахування думок найближчих сусідів, передають Патріоти України. "Болгарія - суверенна країна, яка...

Через російську агресію: Канада надасть Україні $120 млн - Трюдо

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:05

Канада надасть Україні кредит у розмірі 120 млн канадських доларів. Кошти виділять у зв'язку з триваючими спробами Росії дестабілізувати Україну, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Джастін Трюдо, повідомляють Патріоти України з посиланням на CTVNews. "Р...