
Народний депутат від «Європейської солідарності» Софія Федина подала звернення в прокуратуру через наругу над прапором України під час офіційної частини святкування Дня Незалежності в Києві 2020 року. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Організатори концерту зробили сцену на Софіївській площі, якою ходили спікери, жовто-блакитного кольору. Зокрема, на ній виступав президент України Володимир Зеленський. Якраз це і не сподобалося Федині та багатьом користувачам соцмереж. «Зневага до символів української державності вже увійшла у хворобливу моду потерпілого Зеленського. Але якщо ми мовчатимемо - то ця зневага наростатиме, поки не знищить Україну. За кожний такий випад має бути відповідальність!» - написала вона. Федина подала звернення в прокуратуру з вимогою «притягнути до відповідальності всіх, хто зневажив український стяг! Зокрема і того, хто таке придумав».

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...