З архіву ПУ. Уважні люди помітили: Путін почав війну проти України 2013 року, є точна дата, - Ілларіонов

На перший погляд, заміна у використанні прийменників – з "в" на "на" – може здатися незначною деталлю...

Теперішню війну проти України президент Росії Володимир Путін розпочав за пів року до окупації Криму. Про це йдеться в статті колишнього радника Путіна Андрія Ілларіонова, яка вперше була опублікована у його ЖЖ ще 2015 року, передають Патріоти України.

Ілларіонов вважає датою початку війни 27 липня 2013 року – день, коли президент Росії, який раніше говорив "в Україні", почав казати "на Україні".

"Цього дня Володимир Путін оголосив про де-факто початок війни проти України, виступивши в Києві на конференції "Православно-слов'янські цінності – основа цивілізаційного вибору України". У цій промові він вперше публічно назвав російський, український та білоруський народи єдиним народом і оприлюднив мету того, що він скромно назвав майбутньою роботою, – об'єднання Росії та України в рамках однієї держави", – пише ексрадник президента РФ.

За його словами, у тому ж виступі Путін застосував щодо назви України не прийменник "в", традиційно використовуваний в російській мові стосовно незалежних держав, а прийменник "на", який зазвичай застосовується щодо територій, що не мають ознак державності.

"На перший погляд, така заміна у використанні прийменників – з "в" на "на" – може здатися незначною деталлю, що не заслуговує спеціальної уваги. Проте це не так. Путін дуже серйозно ставиться до таких "деталей", – зазначив Ілларіонов.

Невдовзі услід за Путіним на використання форми "на Україні" перейшли глава РПЦ патріарх Кирило, міністр зовнішніх справ РФ Сергій Лавров та інші російські чиновники.

"Того ж дня, 27 липня 2013 року, забороною імпорту кондитерських виробів фабрики "Рошен" Росспоживнагляд відкрив санітарний фронт гібридної війни проти України... Услід за відкриттям санітарного фронту незабаром були відкриті економічний, фінансовий, дипломатичний та інші фронти антиукраїнської війни, нового рівня досягла (дез)інформаційна кампанія", – підкреслив ексрадник президента РФ.

Він додав, що 20 лютого 2014 року разом із інтенсифікацією гібридної війни, яка на той час досягла небаченого рівня запеклості, була розпочата й конвенціональна війна проти України.

З архіву ПУ. "Чувствуйте себя, как дома, дорогие гости!": Звернення Путіна до ЧС-2018 розлютило росіян (відео)

середа, 23 червень 2021, 12:00

Лицемірство глави РФ викликало бурю емоцій і у пересічних громадян, і у вболівальників із країн СНД. Президент Росії Володимир Путін виступив з відеозверненням до гостей ЧС-2018, в якому привітав шанувальників футболу і всіх, хто приїхав в Росії, перед...

З архіву ПУ. "Робоча баба, як корабельна сосна": Арахамія і Корнієнко осоромилися, обговорюючи жінку-колегу (відео)

середа, 23 червень 2021, 11:00

Олександр Корнієнко назвав відеозапис змонтованим, але все-таки вибачився за слова, які в ньому прозвучали. Журналісти записали неформальне спілкування керівництва "Слуги народу" – голови фракції Давида Арахамії та голови партії і заступника голови фра...