Головною особливістю безпілотника стала його рекордна можливість знаходитись у польоті понад 24 години. Восени 2019 року Skyeton поставив рекорд України по тривалості польоту на цивільній версії АCS-3 - Raybird-3.
У ході цього польоту БПЛА вагою у 21 кг знаходився у повітрі 24 години 31 хвилину, за який він подолав маршрут понад 2000 км. Додамо, що максимальна висота польоту становить до 3 км, крейсерська швидкість становить 120 км/год, а максимальна - 160 км/год. Дальність у режимі прямого керування складає до 240 км, але АCS-3 може виконувати польоти й в автоматичному режимі по заздалегідь запланованому маршруту.
Такий високий час перебування АCS-3 у повітрі дозволяє проводити постійний моніторинг цілих районів, включно зі значною площею морських акваторії, прикордонних смуг чи територій противника.
Для спостереження БПЛА може використовувати різне корисне навантаження, яке розміщується у спеціальному універсальному відсіку. Враховуючи вантажопідойомність дрону у 5 кг, це дозволяє використовувати навіть потужні стабілізовані тепловізійно-оптичні станції.
Для запуску АCS-3 використовується катапульта, що дозволяє запускати його навіть з непідготовлених майданчиків. А посадка здійснюється на парашуті, а для збереження чутливої апаратури використовують надувні подушки безпеки.
Загалом, АCS-3 став результатом вдалого поєднання рішень Skyeton, яка зробила ставки на максимальну ефективність планеру, надійність та високі експлуатаційні характеристики БПЛА.
У Харківській області затримали ймовірного організатора схеми уникнення мобілізації та двох його спільників. За свої послуги, за даними слідства, вони брали до шести тисяч доларів. Про це повідомив речник облуправління СБУ у Харківській області Владисл...
Протокол безпеки в Україні не змінився і, якщо немає повітряної тривоги, усі мають працювати. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні 22 листопада, яке опублікували у Facebook, передають Патріоти України. За його слов...