
Збройні сили України прийняли на озброєння бронеавтомобіль «Дозор-Б» українського виробництва. Про це повідомляє ДК «Укроборонпром», передають Патріоти України.
За результатами випробувань, бронемашину «Дозор-Б», розроблену фахівцями ХКБМ, прийнято на озброєння ЗСУ. Відповідний Наказ Міноборони України №245 був виданий 3 липня 2020 року, повідомили на підприємстві.
Перша партія «Дозор-Б» пройшла випробування безпосередньо на фронті ще у 2016 році. Після цього машину доопрацювали та покращили, провели підконтрольну експлуатацію. «І ось нарешті «Дозор-Б» прийнято на озброєння, що дає змогу розпочати підготовку до її серійного виробництва», – заявив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавичус.
У червні 2016-го на основі конструкторської документації ХКБМ фахівці Львівського бронетанкового заводу виготовили першу партію з 10 одиниць машин «Дозор-Б» та передали їх до ЗСУ.


Сили підтримки ЗСУ оприлюднили кадри роботи інженерної котлованної машини МДК-3. Відео опублікували на сторінці Командування Сил підтримки Збройних Сил України, передають Патріоти України. На кадрах важка гусенична машина буквально «гризе» землю. Перед...
Російська балістична ракета середньої дальності "Орєшнік" може мати серйозні проблеми з точністю через труднощі у виробництві елементів системи наведення. Про це йдеться у матеріалі аналітичного проєкту Dallas Analytics, передають Патріоти України. Авт...