"За що ці бл*ді отримують зарплати з податків людей?": Мережу обурила світлина порожньої зали ВР посеред робочого дня (фото)

Така картина, на жаль, особливо по п'ятницях вже стала традицією.

Фото:Facebook

Станом на 14:00 п'ятниці, 9 лютого, у Верховній Раді практично не залишилося народних депутатів. Про це свідчать фотографії, опубліковані на Facebook-сторінці руху "Чесно", передають Патріоти України.

"А ви ще працюєте? Саме так виглядає Верховна Рада України в п'ятницю. Така картина, на жаль, вже стала традицією", - йдеться в пості. Запис супроводжений хештегом # НаРоботуЯкНаСвято.

Користувачів мережі обурило те, що політики пішли у своїх справах замість того, щоб працювати на благо держави. Багато користувачів називають народних обранців простим словом, яке стало мемом завдяки Олегу Ляшко - "скотиняки".

"А може це і добре, що ці ... не працюють. Тому що все те, за що вони "голосують", приносить тільки шкоду, тільки погіршує всі ті норми, які є", - написала Олександра Сажина.

Євген Кобзарев зазначив, що "пора всім не працювати по п'ятницях". "За що ці бл*ді отримують зарплати з податків людей?!" - обурився Алекс Борисов.

"Зарплату собі підвищили - можна далі не працювати ..." - відповіла йому Вікторія Трістен.

"Влетіли" на 210 тисяч доларів! Спецпроєкти Facebook видалив понад 100 акаунтів, пов'язаних зі "Cлугою народу"

п’ятниця, 7 травень 2021, 8:56

Соціальна мережа Facebook видалила 105 облікових записів, 24 сторінки і п'ять профілів, пов'язаних з політичною партією "Слуга народу". Про це йдеться у звіті Facebook за квітень, передають Патріоти України. На рекламу даних сторінок витратили близьк...

Кінець "епохи бідності", але не для всіх: Статки 100 найбагатших олігархів України зросли на 42% за рік

п’ятниця, 7 травень 2021, 8:22

Список 100 найбагатших України опублікував журнал Forbes Україна. Про це пише Андрій Павловський, передають Патріоти України. Статки Ахметова зросли у 2,7 рази з 2,8 млрд доларів до 7,6 млрд доларів. Активи Пінчука збільшились з 1,4 млрд доларів до 2,5...