За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), "Північна Корея використовує війну в Україні як плацдарм для випробування власного військового потенціалу", передають Патріоти України.
"Росія може надавати Північній Кореї безпілотні та ракетні технології в обмін на участь північнокорейських військ у бойових діях у Курській області".
Японський телеканал NHK, посилаючись на численні джерела, знайомі з російсько-північнокорейськими відносинами, повідомив 8 лютого, що Росія погодилася допомогти Північній Кореї у розробці та масовому виробництві різних типів безпілотників в обмін на підтримку північнокорейськими військами воєнних дій Росії проти України.
NHK зазначає, що Росія, як і раніше, неохоче допомагає Північній Кореї у розробці ядерної зброї, побоюючись, що північнокорейські ядерні випробування можуть призвести до подальшого загострення відносин зі Сполученими Штатами Америки та ускладнити відносини з Китайською Народною Республікою.
Президент України Володимир Зеленський 8 лютого зазначив, що Росія цілеспрямовано поширює сучасні технології в Північній Кореї, включаючи технологію безпілотників, а 7 лютого повідомив агентству Reuters, що тисячі північнокорейських військ повернулися до активних бойових дій у Курській області після короткої перерви.
Українська бригада, що діє в Курській області, опублікувала 8 лютого відео, на якому, як повідомляється, північнокорейські війська проводять атаки разом з російськими військами в Курській області.
Південнокорейські джерела нещодавно повідомили, що Росія вивела північнокорейські війська з поля бою в Курській області в середині січня 2025 року, можливо, для відпочинку і відновлення або для того, щоб переосмислити, як Росія використовує ці війська.
"За оцінками ISW, Північна Корея використовує війну в Україні як плацдарм для випробування власного військового потенціалу".
"6 лютого агентство Reuters повідомило, що північнокорейські балістичні ракети, запущені російськими військами з грудня 2024 року, продемонстрували значно підвищену точність, що, ймовірно, є прикладом посилення північнокорейського потенціалу, отриманого завдяки північнокорейсько-російському альянсу".
Для солдатів на фронті електромагнітний захист є таким же життєво важливим, як і повітря: невидимий, коли він є, і катастрофічний, коли його немає. У липні українські війська на півдні Донбасу дізналися про це на власному досвіді. Російські безпілотник...
Місто Торецьк Донецької області продовжує залишатись під контролем Сил оборони. Фейк про нібито "захоплення" міста знадобився росіянам, щоб "перекрити" свої втрати у Курській області, передають Патріоти України з посиланням на заяви спікера ОСУВ "Хорти...