Україна хотіла закупити у Південної Кореї озброєння, яке б допомогло у протистоянні російській армії. Однак Сеул відмовив, передають Патріоти України а з посиланням на SBS News.
Як пише видання, українська делегація просила дозволу на закупівлю, а не безплатне передання, корейської зброї. Зокрема ракет середньої дальності класу "земля – повітря" Cheongung.
За словами джерела телеканалу, Україна просила про озброєння нелетальної дії. Крім ракет-перехоплювачів Cheongung, українців цікавили радари - для протиповітряної оборони і протиартилерійський. Українці також робили запит на заряди до 155-мм артилерійських снарядів, які "змушують снаряди літати".
Ймовірно, корейські оборонні компанії, такі як LIG Nex1, Hanwha й Hyundai Rotem, отримали пропозиції від України щодо співпраці із закупівлі зброї. Але міноборони Південної Кореї порекомендували підприємцям утриматися від підписання контрактів.
Причиною відмови нібито є "високий ризик порушення законів про зовнішню торгівлю, які обмежують експорт у зони бойових дій".
Північна Корея відправила війська до Росії для участі у війні проти України. ЗМІ повідомляють, що Москва в обмін на військову допомогу передала Пхеньяну мільйон барелів нафти та частину озброєння.
Українська сторона додає, що КНДР також прагне отримати від Росії технології, зокрема у військовій сфері. На тлі цього Південна Корея заявила, що може розглянути можливість передачі зброї Україні, хоча офіційного рішення поки не ухвалено.
Головна проблема мобілізації полягає в тому, що одні можуть уникнути служби через корупцію та зв’язки, тоді як інші йдуть на фронт, що створює відчуття несправедливості та підриває довіру до системи. Про це розповів народний депутат, заступник голови К...
Лідерка молодіжного крила Республіканської партії США Кетрін Уайтфорд у день інавгурації Дональда Трампа закликала припинити переслідування Московської церкви в Україні, яка діє під брендом «Української православної церкви» Московського патріархату (УП...