Міністр закордонних справ України у 2007−2009 рока Володимир Огризко вважає, що західні лідери нарешті зрозуміли, що з цією Росією вони «каші не зварять», а тому все менше говорять про дипломатичний шлях врегулювання конфлікту, передають Патріоти України.
«Думаю, що на Заході зрозуміли одну просту річ, що хребет рашизму можна зламати сьогодні як ніколи швидко та ефективно. <...> Мені здається, що зараз сходяться дві думки: у нас — „я тебе породив, я тебе і вб’ю“, а на Заході, що руками українців це можна зробити, але, звичайно, треба надати інструменти у вигляді необхідної зброї», — розповів Огризко.
Дипломат додав, що російський диктатор Путін досі не змінив своєї головної стратегії: «українців немає, України — немає, це частина Російської імперії, тому так чи інакше, я буду виконувати цю мету до кінця»:
«Насправді, це серйозно. Це означає, що нам доведеться, щоб він пошвидше зник з політичної карти Росії і світу, або бити ворога так, щоб він швидко зрозумів, що у нього немає іншого виходу, як тікати з території України».
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...