Закордонний власник хороший, менеджмент - поганий: Баканов озвучив звинувачення СБУ проти "ArcelorMittal Кривий Ріг"

баканов

СБУ звинувачує менеджмент підприємства “Арселорміттал Кривий Ріг” в недбалому використанні інвестицій індійського бізнесмена, власника металургійної компанії «ArcelorMittal Кривий Ріг» Лакшмі Міттала. Про це в ході сьогоднішнього брифінгу заявив в.о. глави СБУ Іван Баканов, зазначають Патріоти України.

За його словами, менеджмент підприємства недбало ставився до своїх обов’язків, а саме розподілу коштів інвестора. Він додав, що за такі дії представники менеджменту повинні бути “відповідним чином як мінімум дисциплінарно покарані”.

Разом з тим Баканов підкреслив, що нічого на підприємстві співробітники відомства не заарештовували і не забирали.

У свою чергу начальник слідчого відділення управління СБУ в Дніпропетровській області Ігор Ена на брифінгу розповів, що в ході налагодження роботи машини безперервного лиття заготовок були допущені істотні порушення вимог радіаційної безпеки, у результаті чого випромінювання перевищило допустимі норми.

Раніше СБУ відкрила справу щодо ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» за забруднення навколишнього середовища. Напередодні відомством було проведено обшук, після чого на підприємстві заявили, що співробітники СБУ більше 14 годин проводили слідчі дії на території заводу і вилучили машину безперервного лиття заготовок No3, чим зупинили реалізацію виробничої інвестиції вартістю $150 млн.

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...

Колаборанту, який грабував сусідів під час окупації, винесли вирок (фото)

середа, 27 вересень 2023, 19:15

Київський районний суд Харкова виніс вирок 40-річному колишньому правоохоронцю з Куп'янського району, який працював на російських окупантів під час окупації селища Шевченкове. Чоловіка ув'язнили на 13 років та позбавили права обіймати посади у правоохо...