"Заплели лапті" вже Авакову? В Офісі президента підтвердили, що на зустрічі з Дугарь були Єрмак і його заступники, а також розповіли, що обговорювали з фігуранткою "справи честі" міністра внутрішніх справ

"Справа Шеремета" допомогла Арсену Авакову втриматись у кріслі міністра два роки каденції Зеленського, але такою ціною, що фактично без доказів "під ніж" пішли долі кількох заслужених людей, а також сильно підставився шостий президент

Яна Дугарь

Як повідомляли ПУ, підозрювана у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета військовий медик Яна Дугарь 19 червня прийшла до Офісу президента, щоб разом зі своїм адвокатом зустрітися з представниками Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України.

"Головне її (ради. – Ред.) завдання – провести детальний аналіз усіх кримінальних справ та судових вироків з 2014 року проти ветеранів та суспільних діячів, які боролися з російською агресією та стали жертвами свавілля чиновників, правоохоронців, несправедливих рішень суддів чи недосконалості законодавства", – йдеться в повідомленні.

У зустрічі виявляється також взяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак і його заступники Андрій Смирнов і Роман Машовець. Про це повідомили Радіо.Свобода в ОП.

В Офісі президента наголосили, що фахівці ради не втручаються у роботу судів чи правоохоронних органів, але на основі аналізу конкретних справ можуть надавати юридичну підтримку у конкретних випадках або вносити пропозиції щодо вдосконалення законодавства.

"До Консультативної ради увійшли представники громадськості, які допомагають знаходити порушення прав захисників України. Справа щодо вбивства журналіста Павла Шеремета є дуже резонансною. Тому Консультативна рада здійснює громадський контроль за перебігом розслідування цього кримінального провадження", – йдеться в повідомленні.

Варто нагадати, що на нещодавній прес-конференції Володимир Зеленський заявив, що лисується з Яною Дугар, а також обіцяв, якщо підтвердяться зловживання міністра Авакова у "Справі Шеремета", його чекає відставка.

"Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

вівторок, 21 вересень 2021, 8:26

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...

Хіти тижня. "Спасибо ,что живой!": "Воскреслий" Гіркін заявив про смертельну небезпеку з боку "київської хунти"

вівторок, 21 вересень 2021, 3:00

Також Гіркін вважає, що повернення Донбасу під контроль України нібито викличе масовий відтік населення з ОРДЛО в Росію. «Я полагаю, что речь может идти о том, что значительная часть населения будет вынуждена оттуда бежать. Даже не потому, что речь иде...