"Гіркін та Поклонська - це лише пробні кулі": Генерал розповів, як Кремль веде гру проти України і Заходу

Колишній керівник Служби зовнішньої розвідки, генерал армії України Микола Маломуж розповів, як Росія веде гру проти України та Заходу. Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

За словами генерала, закидування певних меседжів в українське суспільство, яке здійснюється через інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з ватажком терористів Слов'янська Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) та екс-прокурором Наталією Поклонською, яка перейшла на бік окупантів, здійснюється з подачі російських спецслужб.

"Вони (Гіркін та Поклонська) висловлюють позицію російських спецслужб. Там готові до врегулювання ситуації на Донбасі. Там передбачають різні підходи, але шукають формат, в якому Росія все одно буде контролювати оперативну та економічну ситуацію в нашій країні - через свою агентуру, через свої структури, які будуть сформовані на місцевому рівні ще до виборів та відновлення територіальної цілісності України. Відносно Криму вони хочуть, щоб ми погодилися на приєднання до РФ півострова, на зняття санкцій, введених за його анексію", - сказав український генерал.

Він додав, що основною стратегією Росії є повернення ОРДЛО до складу України на умовах Москви та визнання Україною втрати Криму.

"Це основна стратегія. Давайте погодимося по Донбасу, а тему Криму, як мінімум, замовчимо. Вони домагаються повернення ОРДЛО в Україну на умовах Росії та припинення американського тиску за анексію Криму. При цьому сьогодні вони можуть посилатися на Гіркіна та інших представників. Гіркін та Поклонська - це лише окремі пробні кулі, які вони запускають. Якщо почнеться врегулювання на Донбасі, інших учасників конфлікту будуть показувати вже масово. І в кінці кінців, як я бачу, ця тема буде винесена спочатку на "Велику двадцятку", а потім і в ООН", - сказав Маломуж.

ЗМІ оприлюднили "темник" для "слуг народу", як реагувати на опитування Зеленського

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:28

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.u...

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...