Згідно з планом, датованим червнем 2020 року, Прінс і його партнери запропонували Україні кілька угод.
"Одна з пропозицій - створити нову приватну військову компанію, яка буде залучати персонал з числа ветеранів війни на сході України. Друга угода передбачає будівництво нового заводу з виробництва боєприпасів в Україні. А третя - об'єднає провідні авіаційні та аерокосмічні компанії України в консорціум, який зможе конкурувати з "такими, як Boeing і Airbus"", - пише видання.
Однак угоди так і не були реалізовані, оскільки в них засумнівалися українські чиновники.
Особливу тривогу викликав вибір Прінсем союзників у Києві - двох людей, пов'язаних з Росією.
"Це Андрій Артеменко, який у 2017 році запропонував адміністрації Трампа "мирний план" війни на Україні, що передбачає способи скасування санкцій США проти Росії. Іншим союзником Прінса в Києві був Андрій Деркач, український депутат, якого США звинуватили в тому, що він "активний російський агент", - йдеться в повідомленні видання.
Видання пояснює, що ці дані засновані на інтерв'ю з сімома джерелами, включаючи нинішніх і колишніх офіційних осіб США і України, а також людей, які працювали безпосередньо з Прінсем, намагаючись реалізувати його устремління в Україні.
"Ці бізнес-плани, про які раніше не повідомлялося, були підтверджені чотирма джерелами з обох сторін переговорів, всі з яких згадали, що зустрічалися особисто з Прінсем в минулому році для їх обговорення", - пише Time.
На базі одного з навчальних центрів створена перша у Збройних Силах України школа підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів. Про це у Фейсбуці повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, передають Патріоти України. Школа...
Для того, аби зруйнувати Керченський міст, який зʼєднує РФ з окупованим Кримом, недостатньо буде самих лише ракет ATACMS. Для того, щоб руйнація переправи стала гарантованою, нам потрібні Taurus, передають Патріоти України. Передачу Україні цих ракет п...