"Зеленський буде пропонувати для інавгурації 19 травня, а Рада - як проголосує, так проголосує", - Соня Кошкіна

Сторона Володимира Зеленського таки запропонувала провести інавгурацію 19 травня. А найближче засідання парламенту відбудеться 14 травня. За такий короткий термін буде складно підготуватися.

Соня Кошкіна. Фото: 24 канал.

Шеф-редактор видання Лівий берег Соня Кошкіна розставила крапки над "і" за підсумками зустрічі новообраного президента Володимира Зеленського з депутатами і керівництвом Верховної Ради. Про це вона написала у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Тут мережею почали розповзатися чутки, ніби спочатку Зе погоджувався на двадцять восьме і навіть на перше червня (щоб на свята), але потім Богдан (адвокат Зеленського і Коломойського - ред.) йому щось шепнув, він нібито різко передумав і почав обстоювати 19-го. Навіть, мовляв, розпуском пригрозив. Насправді відбувалося не так", - пише Кошкіна.

За її словами, дискусія була спокійна, без скандалів. Сторона Зеленського таки запропонувала провести інавгурацію 19 травня. А найближче засідання парламенту з цього питання відбудеться 14 травня. Кошкіна підкреслює, що за такий термін складно підготуватися до інавгурації буде.

"Саме тому Андрій Парубій озвучив ідею про 28 або може навіть 1 (червня). Ідею почали обговорювати - категоричного спротиву Зе вона не викликала, Богдан йому свій телефон не показував", - продовжила Кошкіна, додавши, що одним з акцентів підготовки є організація візитів іноземних делегацій. За її словами, чим більше їх буде, чим вище представництво, тим краще. Так, існує велика ймовірність приїзду американських гостей дуже високого рівня.

"Словом, сиділи, обговорювали, все начебто ок, як тут Олег Березюк - ні з того, ні з сього (як це зазвичай з ним буває): "ось, новообраний президент сказав дев'ятнадцятого, так давайте знову розглянемо цю дату", - розповідає журналістка, підкреслюючи, що після цього, в Раді знову почалося обговорення дати по колу.

"Якщо ви вже вирішили пробувати розпуск і 19-го, то скажіть як є. Ми ж не проти розпуску. Просто щоб розуміти і в кішки-мишки не грати", - процитувала Кошкіна главу парламенту Андрія Парубія.

Примітно, що конкретної відповіді з цього приводу Зеленський не дав. "Коли десяте коло обговорення дати змінилося двадцятим, зійшлися на тому, що Зе буде пропонувати таки 19, а ВР як проголосує, так і проголосує. Без напрягів і конфронтації", - резюмувала Кошкіна.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...