
Партія "Слуга народу" провела праймеріз серед 5 кандидатів на посаду мера Києва. Зрештою за трьома критеріями перемогу здобула Ірина Верещук. Свою підтримку Верещук у майбутніх виборчих перегонах вже висловив Володимир Зеленський. Після засідання президент, Олександр Корнієнко, Давид Арахамія та переможниця праймеріз Ірина Верещук прокоментували перебіг голосування, зазначають Патріоти України.
Я дійсно від себе симпатизую цьому вибору, симпатизую Ірині Верещук. Вона буде найкращим, найрозумнішим, найсимпатичнішим кандидатом у мери Києва,
– зазначив Зеленський.
Після цього вислову голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко застеріг президента від сексизму. Однак Зеленський віджартувався, що це не сексизм і подякував за пересторогу.
Ірина Верещук на словах президента про довіру і підтримку не змогла стримати сліз.
Оцінка складалася з трьох балів:
Глава держави зі свого боку відзначив, що голосування партійців і соціологія були на користь Ірини Верещук. Тож Зеленський вже нічого не вирішував, а просто підтримав рішення партії. Він з полегкістю та іронією сказав, що у цій ситуації вже нічого не вирішував.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...