Зеленський здає позиції? У МЗС заявили про тиск на українську делегацію у ПАРЄ

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця заявив, що нову делегацію України у ПАРЄ змушують прибути в Страсбург. Про це він написав у Twitter, передають Патріоти України.

"Здається, ті, хто повернув Росію в ПАРЄ, пішли ва-банк: руками секретаріату намагаються змусити нову делегацію прибути в Страсбург, аби відновити "business as usual". Впевнений, що секретаріату нагадають, хто приймає правила і їх тлумачить", - написав Кислиця.

Раніше повідомлялося, що українську делегацію можуть позбавити права бути присутньою в залі ПАРЄ під час осінньої сесії. Секретаріат ПАРЄ намагається поставити під сумнів повноваження старої делегації, хоча вони ще діють до 21 січня. Нова делегація України вже сформована, але список офіційно не передавався ПАРЄ.

Нова делегація не планує брати участі в осінній сесії на знак протесту України проти повернення Російської Федерації до сесійної зали ПАРЄ без виконання вимог резолюцій Асамблеї.

Нагадаємо, на літній сесії ПАРЄ ухвалила рішення про підтвердження повноважень делегації РФ без жодних обмежень, попри порушення ними принципів Ради Європи. Після цього представники семи національних делегацій на знак протесту оголосили про демарш. Згодом до них доєдналися окремі представники Британії та Швеції.

Треба розуміти, що відбувається: Кулеба "підрізав крила" Шмигалю з поставкою дніпровської води до Криму

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:23

Глава МЗС наголосив, що російська пропаганда вигадала тезу "про гуманітарну кризу" через відсутність постачання води. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що відновлення постачання води в Крим можливе лише у контексті деокупації піво...

"Є ще Інтерпол": В МЗС України прокоментували видачу Білоруссю бойовиків "Вагнера" Росії

п’ятниця, 14 серпень 2020, 23:14

У МЗС України відреагували на рішення Білорусі передати Росії 32 затриманих членів так званої приватної військової компанії "Вагнера". Про це написав у Facebook заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін, передають Патріоти України. "Украї...