Згадуючи "Кузю" Путіна: Загорілося і затонуло найбільше судно ВМС Ірану (відео)

Найбільше судно ВМС Ірану Kharg загорілося і затонуло

Біля берегів Ірану загорілося і затонуло судно Kharg, що було найбільшим у іранських Військово-морських силах, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Повідомляється, що пожежа сталася на допоміжному судні Військово-морських сил Ірану 2 червня в Оманській затоці за нез’ясованих обставин. Вогонь спалахнув в одній з систем судна який виконував навчальну місію, змусивши екіпаж евакуюватися.

Після початку пожежі курсанти покинули корабель і направилися в порт Джаськ на півдні Ірану. Тоді пожежу на судні почали гасити фахівці з різних відомств, це тривало на протязі 20 годин, але їх зусилля не увінчалися успіхом. Незабаром судно затонуло. Даних про можливих загиблих і постраждалих не наводиться.

Судно, яке використовувалося для підтримки кораблів ВМС і навчання молодого поповнення кілька днів тому вирушило в міжнародні води.

Khark було побудоване у Великій Британії і спущене на воду в 1977 році. До ВМС Ірану воно надійшло в 1984 році.

Це судно одне з небагатьох в іранських Військово-морських силах, здатне забезпечити поповнення запасів для інших кораблів в морі. Він також може піднімати вантажі і має можливість приймати вертольоти.

У 2014-2016 роках судно пройшло модернізацію. В ході оновлення були замінені багато ключових вузлів, в тому числі парові турбіни, встановлені сучасні навігаційні системи.


Справа про відмивання грошей: У Британії затримали російського олігарха Фрідмана - ЗМІ

субота, 3 грудень 2022, 17:45

Національне агентство по боротьбі зі злочинністю Великої Британії (NCA) арештувало російського мільярдера Михайла Фрідмана за підозрою у відмиванні грошей. Про це стало відомо джерелам УП, передають Патріоти України. Дослівно NCA: "NCA провело масштабн...

"Ми не звикли, ми боїмося": Жителі Донецька, який за версією роспропаганди бомбили 8 років, зі сльозами розповіли про обстріл (відео)

субота, 3 грудень 2022, 17:30

Жителі тимчасово окупованого Росією Донецька зі сльозами розповіли про обстріл, що відбувся у місті 2 грудня. Вони попросили допомоги та зазначили, що до такого не звикли, передають Патріоти України. Відео опублікували українські Telegram-канали. Такі ...