На Харківщині правоохоронці ексгумували тіла дев’ятьох цивільних, які у квітні торік згоріли живцем у розстріляному окупантами автобусі, інформують Патріоти України.
Як повідомляє Офіс генпрокурора, за даними слідства, 14 квітня 2022 року у смт Борова Ізюмського району російські військові розстріляли два евакуаційні автобуси з мирними жителями – це був другий день окупації населеного пункту.
"Люди їхали до своїх домівок у Луганській області. Ворог почав стріляти з крупнокаліберного кулемета та стрілецької зброї по автобусах з людьми. Наразі встановлено загибель щонайменше дев‘яти осіб, вони згоріли живцем в автобусі. Також встановлено, що 13 осіб врятувались та були доставлені до місцевої лікарні", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у травні всіх загиблих поховав житель смт Борова, а вчора, 24 січня, прокурори спільно зі слідчими поліції провели ексгумацію тіл та скерували їх на судово-медичну експертизу.
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 438 КК України.

69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...