"Жест доброї волі" триває: ЗСУ продовжують "зачистку" острова Зміїного: знищено чимало техніки РФ

На острові Зміїному, житлові споруди якого утворюють селище Біле Ізмаїльського району Одеської області, українські захисники додатково знищили партію техніки російських окупантів. Про це повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук у Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Зокрема, йдеться про реактивну систему залпового вогню (РСЗВ) "Град", ще один зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1", три одиниці броньованої й автомобільної техніки, автоцистерну й район укриття інших машин. "Ворожий дух на острові відсутній. Панує Дух Змієбаївки. Дякуємо, ЗСУ!" – підкреслив очільник ОВА.

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: