
На острові Зміїному, житлові споруди якого утворюють селище Біле Ізмаїльського району Одеської області, українські захисники додатково знищили партію техніки російських окупантів. Про це повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук у Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Зокрема, йдеться про реактивну систему залпового вогню (РСЗВ) "Град", ще один зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1", три одиниці броньованої й автомобільної техніки, автоцистерну й район укриття інших машин. "Ворожий дух на острові відсутній. Панує Дух Змієбаївки. Дякуємо, ЗСУ!" – підкреслив очільник ОВА.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: