"Жрите теперь мельдоний, запивайте настойкой боярышника. Расплата за Крым тоже придет", - Береза про покарання Росії

"Российский спорт - это яркое отражение всей российской парадигмы жизни. Ничего не хотят добиваться честно", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:

Всегда что-то крали, чтоб добиться результата. Крали чужую историю, чужие достижения, чужие идеи, чужие территории и чужие унитазы. И даже свою мочу, обогащенную мельдонием, пытались выкрасть. Но не удачно. В общем в спорте и в политике Кремль действует одинаково и теперь их нашла очередная награда.

Хочу поздравить российский спорт с заслуженной наградой от мирового сообщества. Жрите мельдоний, запивайте настойкой боярышника. И расплата за Крым тоже придет. За Украину, Грузию, Молдавию и за все преступления Кремля тоже придется ответить России и тем, кто это делал! Уверен на 100%".

На Банковій метушня: До України вперше їде високий емісар ЄС, Зе-команді буде важко

субота, 19 вересень 2020, 0:32

Візит планувався ще у березні, але був відкладений у зв'язку з пандемією коронавірусу. Високий представник Євросоюзу з закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель вперше прибуде в Україну з офіційним візитом 22 вересня. Про це йдеться у порядку...

Хіти тижня. На це можна дивитися безкінечно: Волонтери показали знищення будинку одного з "міністрів" "ДНР" (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:55

Такої нахабності окупанти не очікували, тому вирішили взагалі замовчати цей факт. На Донбасі в місті Ясинувата на окупованій території згорів будинок так званого «міністра внутрішніх справ» «ДНР» Олексія Дикого. Українські військові змогли зняти на від...