Живуть на одну зарплату: "Слуги народу" заперечують, що Ахметов фінансує їх "антиолігархічну" партію

Декларації нардепів від монобільшості свідчать, що десятки добродіїв раптово лише за рік плигнули з пересічних українців в мультимільйонери. Історія їх успіху має стати предметом вивчення НАЗК, питання лише коли.

Інформація про те, що Рінат Ахметов щомісяця платить 2–2,5 мільйона доларів "Слузі народу" й Офісові президента, не відповідає дійсності. Про це заявили у згаданій партії, повідомляють Патріоти України.

"Від компаній Ріната Ахметова депутатська фракція політичної партії "Слуга народу" у Верховній Раді України грошей не отримувала", – відповіли у пресслужбі партії на запит видання із проханням прокоментувати відповідну інформацію "Української правди".

"Слуги" також додали, що "питання про захист порушених даною публікацією немайнових прав народних депутатів України, що складають депутатську фракцію партії "Слуга народу" у Верховній Раді, перебуває на вивченні в юристів".

23 вересня УП із посиланням на одного з "великих бізнесменів" повідомила, що олігарх виділяє гроші на команду президента Володимира Зеленського та "Слугу народу". Видання вказувало, що Ахметов зберігає своє становище, "задобрюючи нову владу": наприклад, купує по 300 "швидких" для сіл, бере під опіку декілька областей на час пандемії коронавірусу.

"А менеджер середньої ланки з його холдингу – Денис Шмигаль – став прем’єр-міністром у березні. Денис Шмигаль, як і в. о. міністра енергетики Ольга Буславець, демонстративно дистанціюються від інтересів Ахметова, але питання тарифів для зеленої енергетики чи ТЕС вирішуються значно динамічніше й ефективніше, ніж для державного "Енергоатома". При цьому на каналах медіагрупи Ахметова не критикують прем’єра Шмигаля", – пише УП.

В олігарховій пресслужбі наведені в публікації дані назвали "абсолютною брехнею", що "завдає шкоди діловій репутації" Ахметова. Там нагадали, що олігарх "не провадить політичної діяльності із 2012 року" і "зосереджений на благодійності та розвитку футбольного клубу "Шахтар".

Проти скреп: США провели секретні навчання у Німеччині

субота, 24 жовтень 2020, 18:26

Під час навчання було відпрацьовано об’єднання союзних держав на суші, морі, повітрі, кібер- і космічному просторі у разі конфлікту. Як зазначається, тренування Austere Challenge 2021 тривало протягом тижня. За словами директора по навчаннях та оцінці ...

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...