"Зі статусу без п'яти хвилин союзника США поза НАТО ми переходимо в розряд недружніх країн", - Березовець про скандал із "плівками Деркача"

"Компромат", який був оприлюднений депутатом ВР Андрієм Деркачем, призведе до катастрофи в стосунках України і Сполучених Штатів.

Тарас Березовець. Фото: 5 канал.

Скандал з "плівками Деркача" ще більше погіршить охолодження, яке виникла у відносинах Києва і Вашингтона. Таку думку висловив на своєму каналі в Telegram відомий український політолог Тарас Березовець, передають Патріоти України.

"Українсько-американські відносини переживають катастрофу", - написав експерт. Він вважає, що публікація "плівок Деркача" і реакція на скандал президента України Володимира Зеленського остаточно "підірве довіру американських партнерів до української влади". "З країни, яку втягнули в скандал з розмовою Трампа і Зеленського, ми перетворюємося на країну-скандал. Зі статусу без п'яти хвилин союзника США поза НАТО ми переходимо в розряд недружніх країн. І це не просто надовго, це на дуже довго", - висловив упевненість Березовець.

Він вважає, що Києву тепер варто попрощатися з підтримкою не тільки США, але і Євросоюзу в здійсненні реформ. "Ми стаємо небезпечною проблемою для обох партій (США) і охолодження вже почалося і проявиться ще до президентських виборів", - зазначив політолог. Він упевнений, що ця катастрофа зрежисована в Кремлі.

Розплата за мову: Максим Бужанський потрапив у базу "Миротворця" (фотофакт)

четвер, 16 липень 2020, 14:49

Скандальний нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський потрапив в базу сайту "Миротворець" через мовний закон. Про це йдеться на сайті, передають Патріоти України. "Українофоб. Провокатор. Свідомі дії, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної...

На наших глазах произошло обнуление стратегии. Сирийская акция не возвратила Россию в клуб мировых держав. Венесуэла оказалась дорогостоящей авантюрой", - Шевцова

четвер, 16 липень 2020, 14:35

"Это стремление любой власти. Особенно той, которая не может уйти. Ибо уйти страшно. То, что делает Кремль, оправданно, если следовать самодержавной логике. Призывы к власти стать демократичнее смешны. Зачем ей резать себе вены? В Кремле помнят, что сл...