Захисники України зафіксували ціле кладовище техніки й озброєння російських окупантів у Херсонській області. Її воїни підбили й перетворили на брухт під час боїв, передають Патріоти України.
Кадри знято з дрона. Їх опублікував Telegram-канал SPRAVDI Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. "Кладовище російської техніки десь у степах Херсонщини", – підписали ролик у мережі.
На нього потрапили дві спалені вантажівки, стільки ж багатоцільових легких броньованих транспортерів (МТ-ЛБ). Також на брухт перетворився і бронеавтомобіль окупантів "Тигр-М".
Прикметно, що свою техніку окупанти ховали між великими будівлями місцевих фермерських господарств чи якихось підприємств. А також у посадках серед південних українських степів.
Такі дії загарбників не вберегли їх від ударів ЗСУ. Очевидно, що завдяки роботі наших захисників, разом із ворожою технікою у цих степах Херсонщини поліг і не один військовий із лав російської армії.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...