Зливали ворогу дані бійців АТО та активістів: Партизани Херсонщини виявили мережу зрадників України

Деякі наші громадяни вирішують зрадити Україну та допомагати ворогу. Відповідати за злочини їм доведеться на рівні з окупантами, зазначають Патріоти України.

Російські окупанти у війні з Україною великі надії покладають на зрадників та колаборантів. Ті надають їм всю інформацію про тих, хто становить для росіян найбільшу небезпеку.

Виявлення мережі зрадників

Як повідомив депутат Сергій Хлань, нашим партизанам на тимчасово окупованій Херсонщині вдалося виявити цілу мережу зрадників України, а також вийти на їхніх кураторів. Зокрема, йдеться про угруповання "Беркут-Юг", воно тісно пов'язане з так званою "комендатурою" російських окупантів.

"Місцеві зрадники постачали їм необхідну інформацію (щодо учасників АТО, активістів тощо). Цих інформаторів викрито, деякі вже здали усі "завдання" та контакти. Бачимо кожного зрадника, рух опору росте по всій області. Розплата близько", – написав Хлань.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...