
В одній зі шкіл Республіки Дагестан (входить до складу Російської Федерації) під час останнього дзвінка випускниця зажадала свободи для України і назвала російського президента Володимира Путіна "чортом". Незабаром після цього її саму і її мати змусили вибачитися за такий вчинок. На дівчину вже склали протокол за "дискредитацію" ЗС РФ. Про це повідомляють регіональні телеграм-канали, передають Патріоти України.
На її батьків також склали протокол за невиконання обов'язків по вихованню неповнолітніх. У роликах дівчина каже, що "просто хотіла привернути увагу до себе" і висловлює жаль. Мама Зухри говорить на камеру, що підтримує дії влади і Володимира Путіна, підтримує "спецоперацію" в Україні, а також називає себе патріотом. Обидві виглядають заляканими і говорять завченими фразами.
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...