
Речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, що знищені сьогодні вранці два ворожі винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35 атакували керованими авіабомбами Авдіївський плацдарм та інші напрямки, передають Патріоти України.
«Противник спершу використовував керовані авіабомби поодиноко на Херсонському напрямку, Бериславський район. Там вони випробовували їх. Зараз вони виходять на ті показники, що можуть і до сотні за добу випускати по позиціях наших військ», — заявив він в ефірі телемарафону.
За словами Ігната, КАБи летять на глибину 20−25 кілометрів, бо ближче літаки не підлітають, а коли підлітають. то їх збивають. «Боротися з керованими авіабомбами можна лише таким чином: знищуючи носії, бо інакше у нас не вистачить засобів, щоб полювати окремо на такі бомби», — зазначив речник Повітряних сил.
Він також назвав збиття російських Су-34 та Су-35 «дуже гарним знаком». «Не вперше відбувається падіння літаків цього типу: і Су-34, і Су-35. Які саме обставини, деталі — зрозуміло, ми не будемо проговорювати. Але це те, що потрібно. Це те, що посилить позиції, зокрема і наших наземних, Сухопутних військ», — зауважив Ігнат.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...