Російський диверсант ФСБ Ігор Гіркін, який почав кровопролитний конфлікт на Донбасі, зробив нове зізнання. Він заговорив про пряму відповідальність президента РФ Володимира Путіна за війну на Сході України. Увагу на слова Стрєлкова звернув у своєму відеоблозі на YouTube український журналіст, учасник мінських переговорів по Донбасу Денис Казанський, передають Патріоти України.
"Он (Путин - ред.) смотрит, дает запустить процесс. Когда процесс приходит к победе, Владимир Владимирович "скромно" выходит и говорит: "Это я, хвалите меня". Ну как с Крымом. Годик подождал, а потом сказал: "Это я". До этого там были непонятные "отпускники", "зеленые человечки"... А когда все проваливается, он молчит… Как на Донбассе. "Это не я, это не мы, это они (украинцы - ред.) сами", - розповів Гіркін.
Казанський зазначив, що ці слова сказані не сторонньою людиною, а безпосереднім ключовим учасником окупації як Криму, так і Донбасу. "Сдал Путина с потрохами и признал, что война на Востоке Украины организована российскими властями, а не "внутренний конфликт", - заявив журналіст.
У цьому ж інтерв'ю Стрєлков закликав до захоплення російською владою всієї України. "Россия без Киева - это Московия", - заявив диверсант.
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...