
Солом’янський районний суд міста Києва 30 листопада продовжив запобіжні заходи колишньому президенту підприємства Мотор Січ В'ячеславу Богуслаєву та начальнику одного з департаментів компанії Олегу Дзюбі. .
Згідно з ухвалою суду, Богуслаєв та Дзюба перебуватимуть під вартою без права на заставу до 5 січня 2024 року.
Також суд призначив справу до розгляду по суті на 25 грудня поточного року.
Нагадаємо, у жовтні минулого року В'ячеслава Богуслаєва затримали за підозрою в державній зраді. Пізніше було оприлюднено докази його співпраці з РФ, а також відбувся арешт.
Згодом стало відомо, що екс-глава Мотор Січі співпрацював із "ДНР". Крім того, за даними ЗМІ, компанія за сприяння Богуслаєва торгувала з підсанкційними іранськими підприємствами.
У жовтні 2023 року стало відомо, що СБУ передала до суду справу Богуслаєва і заарештувала його активи на понад 12 млрд гривень.
А сьогодні з’явилася інформація, що суддів Київського апеляційного суду підозрюють у пособництві щодо справи В'ячеслава Богуслаєва.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...