
Солом’янський районний суд міста Києва 30 листопада продовжив запобіжні заходи колишньому президенту підприємства Мотор Січ В'ячеславу Богуслаєву та начальнику одного з департаментів компанії Олегу Дзюбі. .
Згідно з ухвалою суду, Богуслаєв та Дзюба перебуватимуть під вартою без права на заставу до 5 січня 2024 року.
Також суд призначив справу до розгляду по суті на 25 грудня поточного року.
Нагадаємо, у жовтні минулого року В'ячеслава Богуслаєва затримали за підозрою в державній зраді. Пізніше було оприлюднено докази його співпраці з РФ, а також відбувся арешт.
Згодом стало відомо, що екс-глава Мотор Січі співпрацював із "ДНР". Крім того, за даними ЗМІ, компанія за сприяння Богуслаєва торгувала з підсанкційними іранськими підприємствами.
У жовтні 2023 року стало відомо, що СБУ передала до суду справу Богуслаєва і заарештувала його активи на понад 12 млрд гривень.
А сьогодні з’явилася інформація, що суддів Київського апеляційного суду підозрюють у пособництві щодо справи В'ячеслава Богуслаєва.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...