
Віцеканцлер Німеччини Роберт Габек звинуватив Федеральну розвідувальну службу країни (BND) у тому, що вона невірно оцінила ситуацію навколо України напередодні повномасштабного вторгнення РФ у лютому минулого року. За словами політика, інші спецслужби попереджали про вторгнення, тоді як у BND говорили, що "це навчання і найгірше не настане", передають Патріоти України.
В інтерв'ю журналісту Стефану Ламбі віцеканцлер нарікав на те, що розвідслужби Великої Британії та США вже наполегливо попереджали про війну під час маршу російських військ до кордону з Україною, але в Берліні вирішили, що все обмежиться навчаннями.
"Інші служби говорили: це навчання, до гіршого не дійде. Але справа дійшла до гіршого", — сказав Габек, додавши при цьому, що він має на увазі німецьку розвідку. За його словами, BND також припустилася помилки одразу після вторгнення Росії, оскільки передбачали поразку України протягом 48 годин. Цього не сталося. У результаті через два дні після нападу уряд Німеччини ухвалив рішення про початок постачання зброї в Україну, зазначив Габек.
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...