"Зробимо і за Урал!": Український генерал довів до сказу пропагандистів Путіна через ракети ЗСУ (відео)

Ігор Романенко пояснив, що так вчинятимуть з агресором у разі його спроби просувати війну з Донбасу все далі.

Українська ракета. Ілюстрація: Кореспондент.net.

Український генерал, екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко яскраво відповів на істерику російських пропагандистів. Вона спалахнула довкола його заяви про ракети України, які можуть дістати до Уралу. Щоб почути коментар Романенка з цього приводу, ведучі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1" навіть спеціально вийшли з ним на відеозв'язок у прямому ефірі, передають Патріоти України.

"А чого тільки до Уралу ракети? У нас країна велика. Може, до Камчатки, до Курил? Чи до Уралу вистачить вам ракет?" — уїдливо звернувся до нього одіозний Євген Попов.

Однак Романенко вгамував пропагандиста, пояснивши йому, що так вчинятимуть з агресором у разі його спроби просувати війну з Донбасу все далі. "Не все одразу. Якщо ситуація складатиметься так далі, то зробимо і за Урал. Але я думаю, що там є у вас проблеми з країнами Сходу, Азії", — сказав генерал.

Його зухвала відповідь викликала роздратування у рупорів Кремля, і вони спробували закрити тему, перейшовши на образи. "У таких ситуаціях зазвичай говорять: "Що ви робите? Не привертайте увагу санітарів", — єхидно звернулася скандальна ведуча програми Ольга Скабєєва до Романенка.

Хіти тижня. "Молдова на трьох: Майбутнє для України", - Портников

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:35

Після того, як проросійській Соціалістичній партії Молдови і опозиційній коаліції АСUM вдалося обрати нове керівництво парламенту і затвердити уряд країни, в республіці встановилося фактичне двовладдя. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портн...

Тремтіть, скрепи: Наступний військовий корабель ВМС США буде "невидимкою"

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:00

Датчики і системи озброєнь майбутнього військового судна будуть заховані під зовнішнім корпусом в цілях зниження помітності. Наступний надводний військовий корабель ВМС США буде дуже схожий на есмінець-“невидимку” класу Zumwalt. Про це заявив контр-адм...