"У 2019 році ДОЗ становив 19 млрд грн та приблизно 3 млрд грн за держгарантіями, тобто всього 22 млрд. Цього року буде 20 млрд плюс 10 млрд відповідно – всього 30 млрд гривень", – повідомив генеральний директор у телевізійному інтерв’ю.
Абромавичус підкреслив, що ритмічність навантаження оборонних підприємств є стратегічно важливою і нещодавній Указ Президента України "Про основні показники державного оборонного замовлення на 2020 та 2021, 2022 роки" якраз стосується зміни системи планування ДОЗ, аби уможливити довгострокові замовлення. Так, "згідно з президентським указом, ДОЗ у наступних 2021 та 2022 роках не має зменшуватися", – підкреслив Абромавичус.
У 2019 році підприємства, що входять до складу державного концерну "Укроборонпром", на 98% виконали зобов’язання з виготовлення та ремонту військової техніки перед державою. Всього станом на кінець грудня 2019 року, українським військовим було передано 4876 одиниць техніки: 3889 нової та модернізованої і 987 відремонтованої, а також 2327 двигунів, вузлів та агрегатів.
Меморандум про угоду щодо корисних копалин було підписано Україною і США у віртуальному форматі, роботу над повним економічним договором планують завершити до кінця наступного тижня. Про це пише Financial Times, передають Патріоти України. За словами у...
Російська терористична армія почала використовувати для атак по Україні більшу кількість дронів, серед яких «Шахеди», «Гербери» та «Молнії», щоб здешевити ведення війни та чинити психологічний тиск на населення. Так пояснив дії ворога колишній офіцер П...