"Харківський бронетанковий завод" готує чергову партію модернізованих танків Т-80БВ для передачі українському війську, повідомляють Патріоти України з посиланням на Defense Express.
Т-80БВ - модернізація танку Т-80, яка серійно виготовляється "Харківським бронетанковим заводом". Цей танк на постійній основі постачається до Десантно-штурмових військ та Морської піхоти України.
Оновлена машина отримала новий динамічний захист та захист бортів, цифровий зв'язок, супутникову навігацію, а головне - тепловізійний приціл та нічні засоби спостереження за полем бою. Така модернізація дозволяє значно підвищити бойову ефективність машини.
Наприклад, оновлений прицільний комплекс дозволив у рази збільшити дальність виявлення та розпізнавання цілей, що дозволяє їх знищувати вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-якої погоди.
Водночас новий динамічний захист значно ефективніше протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро". При цьому встановлюється він у штатні контейнери динамічного захисту.
А введення нової системи зв'язку та навігації дозволяє у режимі "онлайн" обмінюватись надійно зашифрованими даними про місцезнаходження кожної машини на всіх ланках управління від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.
Необхідно зазначити, що модернзізація Т-80БВ в цілому аналогічна модернізації Т-64 зразка 2017 року, яка також здійснюється "Харківським бронетанковим заводом", та проводиться під час поточного ремонту машини, що дозволяє значно економити час та кошти.
Додамо, що загалом "Харківський бронетанковий завод" з початку війни передав до українського війська понад 300 бойових машин.
Війська Російської Федерації не припинятимуть вогонь 12 травня. Держава-агресор РФ відкинула цю пропозицію "коаліції охочих", наполягаючи на власній умові – першочергово провести двосторонні переговори 15 травня, передають Патріоти України. Позицію Кре...
На думку військових аналітиків Україні в перспективі розбудови ВМС слід звернутися і до розвитку власного «москітного» флоту. Адже саме сукупність швидкохідних і маневрених малих бойових кораблів та катерів може принести успіх в умовах сучасної війни, ...