
У Києві поліцейські затримали молодого чоловіка, який пошкодив вікно будівлі Верховної Ради. Про це повідомляє Нацполіція у неділю, 6 лютого, зазначають Патріоти України.
"Сьогодні під час несення служби на прилеглій до Верховної Ради України території поліцейські полку поліції особливого призначення №2 затримали чоловіка, який пошкодив вікно адмінбудівлі. Для документування на місце прибула слідчо-оперативна група Печерського управління поліції", – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці з'ясували, що 27-річний львів'янин заздалегідь підготував інструмент для пошкодження вікна – молоток та кинув його у вікно. Чоловік намагався втекти, але правоохоронці зупинили порушника.
Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про хуліганство (ч.1 ст.296 КК України). Наразі із затриманим спілкуються слідчі.
Нагадаємо, минулого року біля Верховної Ради затримали чоловіка зі зброєю. У нього знайшли ніж та "інший предмет, схожий на зброю".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...