400 грн за люкс: Українка розповіла, де можна дешево відпочити на Азовському морі

З визначних пам'яток в самій Новокостянтинівці нічого немає, але поруч, в селі Приморський Посад, розташована Ботієвська вітрова електростанція.

Триває сезон літніх відпусток. Для тих, хто не любить натовпів курортників і згоден на спокійний відпочинок - чудово підійде Азовське узбережжя Новокостянтинівки в Запорізькій області. Про свій досвід відпочинку там розповіла Катерина Турубара на сайті "Телеграф", повідомляють Патріоти України.

"На базі номер-економ з гарячим душем і туалетом на поверсі обійшовся нам у 135 грн на добу з людини, любителям відпочивати з усіма зручностями за люкс потрібно було викласти більше - 400 грн з одного", - пише вона.

Автор додає, що вони жили на третьому поверсі триповерхового корпусу в парі хвилин ходьби від моря. Ціни за проживання в ньому відрізнялися в залежності від поверху: на першому - 190 грн на добу з однієї людини; на другому - 160 грн; на третьому - 135 грн.

Триразове харчування на базі відпочинку коштує 230 грн в день, зокрема: сніданок і вечеря - по 65 грн; обід - 100 грн. З визначних пам'яток в самій Новокостянтинівці нічого немає, але поруч, в селі Приморський Посад, розташована Ботієвська вітрова електростанція - найбільша вітряна електростанція України наземного типу. Вітряки здалеку створюють чудовий вид, а й поблизу виглядають переконливо, а вночі ще й підсвічуються червоними вогниками.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...