400 грн за люкс: Українка розповіла, де можна дешево відпочити на Азовському морі

З визначних пам'яток в самій Новокостянтинівці нічого немає, але поруч, в селі Приморський Посад, розташована Ботієвська вітрова електростанція.

Триває сезон літніх відпусток. Для тих, хто не любить натовпів курортників і згоден на спокійний відпочинок - чудово підійде Азовське узбережжя Новокостянтинівки в Запорізькій області. Про свій досвід відпочинку там розповіла Катерина Турубара на сайті "Телеграф", повідомляють Патріоти України.

"На базі номер-економ з гарячим душем і туалетом на поверсі обійшовся нам у 135 грн на добу з людини, любителям відпочивати з усіма зручностями за люкс потрібно було викласти більше - 400 грн з одного", - пише вона.

Автор додає, що вони жили на третьому поверсі триповерхового корпусу в парі хвилин ходьби від моря. Ціни за проживання в ньому відрізнялися в залежності від поверху: на першому - 190 грн на добу з однієї людини; на другому - 160 грн; на третьому - 135 грн.

Триразове харчування на базі відпочинку коштує 230 грн в день, зокрема: сніданок і вечеря - по 65 грн; обід - 100 грн. З визначних пам'яток в самій Новокостянтинівці нічого немає, але поруч, в селі Приморський Посад, розташована Ботієвська вітрова електростанція - найбільша вітряна електростанція України наземного типу. Вітряки здалеку створюють чудовий вид, а й поблизу виглядають переконливо, а вночі ще й підсвічуються червоними вогниками.

Є нюанси: Чи можуть отримати відстрочку від мобілізації вчителі приватної школи - пояснення

субота, 12 липень 2025, 18:56

Педагоги, що працюють у приватних школах, мають право на відстрочку від мобілізації, як і їхні колеги з державних шкіл. Адже форма фінансування навчального закладу, згідно з чинним законодавством, не впливає на можливість отримання відстрочки викладача...

Дошкульний удар по шлунку і гаманцю українців!: Названо продукт харчування, який подорожчав найсильніше

субота, 12 липень 2025, 17:54

В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...