Сергій Козлов пообіцяв луганчанам "перемогу над ворогом", але сам вирішив дочекатися її у більш безпечному місці?

Так званий «глава ради міністрів «ЛНР» Сергій Козлов після вбивства ватажка «ДНР» Олександра Захарченко вирішив виїхати з окупованого Луганська, передають
Патріоти України.
На своїй сторінці в соцмережі Козлов написав: «В связи со сложившейся ситуацией, в целях безопасности, на некоторое время покидаю территорию Луганской народной республики. Прошу всех сохранять спокойствие и не поддаваться панике. Враг будет побежден. Мы отомстим за смерти наших близких».

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
. Зазначається, що за останні тиж...
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...