За широкою посмішкою складно розпізнати негативні емоції та переживання людини. Багато людей стверджують, що вони абсолютно щасливі, говорять про прекрасність життя, розповідають про успіхи на роботі, солідні накопичення та інші радощі. Але це може бути фікцією. І лише одна ознака видає те, що людина насправді нещаслива, хоч і здається протилежне, передають Патріоти України.
Щоб перевірити оточуючих, потрібно звернути увагу на їхню поведінку з малознайомими або незнайомими людьми й з тими, хто не здатний принести їм глобальну користь, наприклад допомогти в просуванні кар'єрними сходами або замовити слівце в розмові з протилежною статтю. Нерідко можна помітити, що доброзичлива з вами людина стає грубою, різкою і зневажливою з тими, кого вона не вважає для себе важливою.
Так, поза оточенням "вигідних" людей з такої особи злітає маска не тільки добродушності, а й щасливої людини. Адже якщо ви справді щасливі, то не відчуваєте потреби розтоптати сусідську клумбу з квітами або зруйнувати сніговика, якого зробили діти.
Тому одна з популярних порад для побачень – поспостерігати за тим, як співрозмовник поводиться з офіціантами в ресторані та іншим обслуговуючим персоналом. Груба поведінка свідчить про наявність негативних емоцій, які потребують виходу. Підтримка ілюзії щастя дуже енерговитратна, тому в якийсь момент маска може впасти...
Коли людина дійсно щаслива, вона не хоче витрачати це почуття, піддаючись негативу. Через це вона намагається не псувати настрій ні собі, ні оточуючим.
За допомогою цієї ознаки можна визначити, чи не змінилося життя близьких вам людей на гірше, перевірити їхній рівень щастя. Якщо ви почуєте невтішні висловлювання на свою адресу, перш за все слід зрозуміти, що якщо людина дозволяє собі таке, то у неї не все добре, і спокійно відреагувати на негатив. З близькою людиною, яка здається озлобленою, можна спробувати поговорити про наболіле.
Певні категорії військовозобов'язаних громадян мають право під час воєнного стану виїжджати за кордон. Існують категорії, які користуються низкою пільг. Зокрема, так до останнього часу було з волонтерами, але наразі вони можуть пересікати кордон на заг...
За останній рік серед українців зріс оптимізм щодо підтримки Заходу у війні з Росією. Більшість вірять у продовження серйозної допомоги, але тільки Європи, а не США, передають Патріоти України з посиланням на дані опитування КМІС. За даними опитування...