У Радянському Союзі існувала розширена практика – захист пульта дистанційного керування від телевізора в целофанових пакетах. Ця звичка була спрямована нібито на захист пристрою та збереження його зовнішнього вигляду якомога більше, передають Патріоти України
Пульти загортали, щоб уникнути стирання символів на кнопках і захистити їх від жирних відбитків пальців або випадкового потрапляння рідини. Однак, з часом така практика була не лише неефективною, але й виявилася небезпечною, повідомляє OBOZ.UA.
Більше шкоди, ніж користі
Сенс такого підходу полягав у тому, щоб зберегти первозданний вигляд пульта. Вважалося, що під пакетом кнопки не зітруться, а корпус не забрудниться. Однак, з часом пакет жовтів, збираючи на собі пил і бруд. Крім того, під ним створювалося ідеальне середовище для розмноження бактерій.
Лікарі пояснювали, що на поверхні пульта накопичується безліч мікробів. Коли пульт знаходиться в пакеті, ці мікроби не мають доступу до кисню і починають активно розмножуватися. До того ж під пакетом утворюється волога, що ще більше сприяє розмноженню бактерій.
Також, на пульті можуть залишатися різні забруднення: відбитків пальців, крихти, жирні плями. У пакеті всі ці забруднення не висихають, а створюють додаткове середовище для розмноження бактерій.
Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, варто регулярно чистити пульт з використанням дезінфікуючих засобів. Зберігати його краще на відкритій поверхні, щоб забезпечити циркуляцію повітря.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він у реальному часі відповідає людям на їхні запитання. Про це повідомили у The Guardian, передають Патріоти України. Інсталяц...
Починаючи з 4 жовтня 2024 року, поліція Хмельницької області розслідує ймовірне декларування недостовірної інформації з боку чоловіка голови МСЕК Хмельниччини Володимира Крупи, передають Патріоти України. Поки Володимиру Крупі правоохоронці не оголошув...