У Радянському Союзі існувала розширена практика – захист пульта дистанційного керування від телевізора в целофанових пакетах. Ця звичка була спрямована нібито на захист пристрою та збереження його зовнішнього вигляду якомога більше, передають Патріоти України
Пульти загортали, щоб уникнути стирання символів на кнопках і захистити їх від жирних відбитків пальців або випадкового потрапляння рідини. Однак, з часом така практика була не лише неефективною, але й виявилася небезпечною, повідомляє OBOZ.UA.
Більше шкоди, ніж користі
Сенс такого підходу полягав у тому, щоб зберегти первозданний вигляд пульта. Вважалося, що під пакетом кнопки не зітруться, а корпус не забрудниться. Однак, з часом пакет жовтів, збираючи на собі пил і бруд. Крім того, під ним створювалося ідеальне середовище для розмноження бактерій.
Лікарі пояснювали, що на поверхні пульта накопичується безліч мікробів. Коли пульт знаходиться в пакеті, ці мікроби не мають доступу до кисню і починають активно розмножуватися. До того ж під пакетом утворюється волога, що ще більше сприяє розмноженню бактерій.
Також, на пульті можуть залишатися різні забруднення: відбитків пальців, крихти, жирні плями. У пакеті всі ці забруднення не висихають, а створюють додаткове середовище для розмноження бактерій.
Щоб уникнути проблем зі здоров'ям, варто регулярно чистити пульт з використанням дезінфікуючих засобів. Зберігати його краще на відкритій поверхні, щоб забезпечити циркуляцію повітря.
Більшість водіїв хоча б раз у житті стикаються з тим, що автомобіль не хоче заводитись. Найчастіше ця проблема виникає взимку, тому що акумулятор "мерзне" і не може швидко почати працювати, особливо, якщо автівка простояла кілька днів без діла. Про це ...
ВПС США зафіксували нову зустріч із непізнаним літаючим об'єктом (НЛО). Пілот, який виступає під позивним "Трой 21", заявив про близьке зіткнення із загадковим апаратом під час виконання секретної місії над Каліфорнією. За його словами, об'єкт рухався ...