Абсолютно скрепний інцидент: П'яна зірка російських серіалів вибила головою скляні двері (відео)

Російський актор Юрій Пономаренко розбив головою скло у московському караоке-барі, повідомляють Патріоти України.

За словами співробітників закладу, артист прийшов один до бару «Вілла Густо» в Москві на вулиці Декабристів. Він багато випивав, але поводився тихо.

Коли персонал закладу зрозумів, що артист перебрав, то спробували дізнатись у нього телефон родичів, щоб його хтось забрав. Але Пономаренко відмовився. Артист не встояв на ногах й головою сильно вдарився у скляні двері.

Адміністратор бару викликав швидку та поліцію. Гостя відвезли до лікарні. Пономаренко з 1997 року грає у театрі Романа Віктюка. Знімається у кіно. Відомий за серіалами «Глухар», «Карпов», «П'ятницький».

Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...

У ПФУ попередили щодо припинення виплати пенсій частині громадян: Щр треба знати

понеділок, 30 січень 2023, 11:24

Частині українців може бути припинено виплату пенсій. Це може статися з тими, хто отримує пенсію через банк - на банківську картку. Відновити виплату пенсій можна. Але при цьому пенсіонеру доведеться підтверджувати свою особу та доводити, що він живий....