Часи СРСР багато хто досі згадують з ностальгією, зітхаючи про горезвісну стабільність, і "світле майбутнє". Але деякі фото, зроблені десятиліття тому, доводять, що це було не життя, а скоріше виживання. Адже кадри часом нагадують сценки з якогось фільму в жанрі антиутопія.
Знімки були зроблені американським професором Томасом Тейлором Хеммондом в 1950-х роках в різних містах Радянського Союзу, пише блогер Максим Мирович, зазначають Патріоти України.
Звичайно ж такі фото не могли бути опубліковані на передовицях "Правди", адже на них показано життя "як є". Без постановочних кадрів, натягнутих усмішок і ретуші.
Інтер'єр радянської квартири п'ятдесятих. Килим на стіні - класика того часу. Але це був не так елемент декору, як звуко- і теплоізоляція тонких стін радянських "сталінок", а пізніше - "хрущовок".
Автомобіль везе селян на польові роботи. Брудна вантажівка везе людей на важку роботу. Половина пасажирів сидить прямо на підлозі кузова, що заборонено правилами, що вже говорити про комфорт.
Доярки в хліві з коровами. Єдина, хто усміхається "на всі 32" - молода жінка з потворними металевими коронками - візиткою тих часів. Решта зубів воліють не показувати - про стоматолога в той час думали в останню чергу.
Укладання асфальту. До важкої роботи залучалися жінки, залишаючи там красу, молодість, здоров'я.
Дівчинка торгує цибулею. Товар в кращих традиціях розкладений "на газетці".
Хлопчик підробляє на будівництві. Зверніть увагу, як одягнені діти, а також на їх взуття (вірніше, її відсутність).
Черга в кіоск за фруктами. Чомусь на вітринах стоять в основному якісь банки з консервами. Де фрукти?
Вулична торгівля качанами білої капусти. Виглядає не дуже презентабельно, у фільмах п'ятдесятих такого не побачите.
Остап Кошла – боєць 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» із позивним Сід. У ближньому бою йому прострелили голову. Захисник вісім годин чекав на евакуацію. Неймовірну історію порятунку та відновлення військового розповідає ВВС, передають Патріо...
Багато азовців після полону за досить короткий час повертаються у стрій та продовжують службу. Так відбувається в тім числі й тому, що їх надихає командир – Денис Редіс Прокопенко, котрий після повернення з неволі практично одразу став до роботи. Про ц...