Акторка Ольга Сумська видалила легендарну родимку на обличчі (фото)

Відома українська акторка театру та кіно Ольга Сумська видалила свою легендарну родимку на обличчі, яка протягом всієї кар'єри була її родзинкою, передають Патріоти України.

Ольга разом із чоловіком Віталієм Борисюком вирішили провести вихідні на пляжі. Вони відкрили пляжний сезон і побували на Блакитному озері. Світлинами з поїздки Сумська поділилася на особистій сторінці в інстаграмі. Та прихильники звернули увагу на відсутність родимки на обличчі зірки. Вона заявила, що видалила її.

Ольга Сумська видалила родимку на обличчі

На обличчі знаменитості більше немає родимки, яка протягом її творчої кар'єри була невід'ємною частиною образу, справжньою родзинкою. Це помітила одна із шанувальниць і запитала Ольгу в коментарях, чи вона видалила родимку. Знаменитість відповіла ствердно, проте причину такого вчинку не зазвала.

Прихильники припускають, що акторка зробила це у цілях безпеки.

Також підписники зауважили, що після такого може залишитися шрам. Та Ольга заспокоїла їх і зазначила, що шрам може бути, якщо родимка маленька, а коли вона більша – з часом він зникає.

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....

Інтернет без світла: ТОП-5 найефективніших способів залишатися в мережі

п’ятниця, 9 грудень 2022, 8:56

Одна з головних проблем, яка виникає через російські обстріли енергосистеми України - це порушення живлення систем зв’язку, зокрема інтернету. Мільйони українців залишаються без доступу до мережі, передають Патріоти України. Тоді як цю проблему наспра...